Multimodaalsete projektide juhtimine

Multimodaalsete projektide juhtimine

Tähelepanu: avaneb uues aknas. PDFPrindiSaada link

Projektijuhtimine (ing. k. project management) on tegevusala, mille käigus kõigepealt tehakse kindlaks eesmärgid ning seejärel püütakse neid saavutada, arvestades töömahu, ressursside (aeg, raha, materjalid, energia, ruum jt), kvaliteedi ning võimalike riskidega, mis kaasnevad keerulisemate projektidega. Projektijuhtimise edu võti seisneb varemalt paika pandud kavas, riskide minimaliseerimises ning selle paindlikkuses (erinevalt protsessi- ja funktsionaalsest juhtimisest ning teenustaseme haldusest).

Mõnikord ei ole võimalik Teie kaupa kvaliteetselt ning operatiivselt kohale toimetada vaid ühte transpordiliiki kasutades. Oma eelised ning puudujäägid on kõigil transpordiliikidel – nii raudtee-, maismaa-, õhu- kui meretranspordil. Meie ülesanne on arvesse võtta iga transpordiliigi positiivseid külgi ning töötada nende põhjal välja võimalikult tõhus süsteem, et Teie kaup saaks kohale toimetatud ükskõik mis maailmanurgast optimaalse kiiruse ning hinnaga.

Multimodaalse transpordiga kaasneb vastutus kogu transpordiahela suhtes. Mitmeliigilise transpordi kasutamine eeldab, et protsessi kaasataks spetsialistid, kes peavad oma ülesandeid võimalikult hästi täitma, sest nende tööst sõltub lõpptulemus.


Meie ülesandeks on koordineerida kõikide protsessis osalevate üksuste tööd (erinevad transportijad, laokompleksid, terminaliteenus), vormistada vajalikud tollidokumendid, kindlustus ning pakkuda täielikku juriidilist tuge kogu protsessi ulatuses. See on võimalik ainult juhul, kui transpordifirma omab laialdasi ning sügavaid teadmisi oma sektori nüansside kohta ning kui tal on aastatepikkune kogemus. Meie pädevad spetsialistid jälgivad, et dokumendid oleksid täidetud nõuetekohaselt ning et Teie kaupa vedavate transportijate vaheline koostöö laabuks.

Peaaegu igal tarneetapil on võimalik kaupa hoiustada, ladustada ning seda kätte toimetada uksest ukseni teenust kasutades.

Ettevõte Jupiter Plus AS garanteerib kauba usaldusväärse kohaletoimetamise ning vastutab täiel määral kogu transpordiahela eest:

  • kauba teekonna ja tarnetähtaegade jälgimine
  • erinevad teenused kauba käitlemiseks ning ümberlaadimiseks
  • vajalike transpordidokumentide vormistamine
  • protsessis osalevate üksuste töö koordineerimine
  • kaupade toimetamine uksest ukseni