Raudteeveod

Raudteeveod

Tähelepanu: avaneb uues aknas. PDFPrindiSaada link

Raudteeveo kasuks tuleks otsustada siis, kui Te soovite optimaalset hinna ja kvaliteedi suhet.

Raudteedpidi võib transportida igasuguseid kaupu, kuid eelkõige on see mõeldud suuremahulise tööstusliku tooraine veoks pika vahemaa taha. Raudteetransport on ka hea lahendus piirkondades, kus sõiduteede võrgustik ei ole nii hästi välja arenenud. Seda transpordiliiki mõjutavad kõige vähem  ilmastikutingimused ning võrreldes teistega on see ka kõige odavam, usaldusväärsem, mugavam ning väikseima avariiohuga. Jupiter Plus AS korraldab kõiki tüüpi rauteevedusid Venemaa ja SRÜ riikide (sealhulgas Kesk-Aasia vabariikide) piires ning samuti jälgib kauba liikumist raudteel.

Raudtreetransporti saab teostada mitmel viisil:

Vagunite vedu

Vagunite vedu võimaldab transportida kõiki standardseid kaupu.  Kasutusel on kolme tüüpi vaguneid – kinnised vagunid, poolvagunid ja platvormid.

Konteinerite vedu – meie põhiline tegevusala raudteetranspordis

Konteinerite veod võimaldavad kaupa raudteel vedada konteinerites. Konteinerite eeliseks vagunite ees on nende universaalsus. Neid võib tervikuna ümber laadida mere- või autotranspordivahendite peale.

Jupiter Plus AS pakub nii osa- kui täiskoormate puhul rahvusvahelise raudteeveo tollivormistuse täisteenust. Samuti pakume me kõiki teisi raudteeveoga kaasnevaid teenuseid, nagu näiteks kauba pakendamine, märgistamine, kindlustamine, ümber laadimine merekonteinerist raudteekonteinerisse ja kauba kinnitamine.

Raudteetransport on juba ammu näidanud, et selle näol on tegu on ühe kõige ohutuma, mugavama ning kättesaadavama transpordiliigiga.