Peakontor Pärnus

Peakontor Pärnus

Tähelepanu: avaneb uues aknas. PDFPrindiSaada link

Savi 26, Pärnu, 80010 Eesti
E-R 8:30 — 17:30
kaardil Navigatsioonisüsteemide koordinaadid:
N-58.401377 (+58° 24' 4.96")
E-24.523029 (+24° 31' 22.90")

Jevgeni SIDOROV
tegevjuht
Tel.: +372 44 77 462
Mob.: +372 56 358 902
E-mail: jevgeni@jupiter.ee
Skype: Staatus
Konstantin MEDJANSKI
direktor
Tel.: +372 44 77 465
Mob.: +372 50 335 73
E-mail: konstantin@jupiter.ee
Skype: Staatus
Regina PASTSEVSKAJA
logistik
Tel.: +372 44 77 460
Mob.: +372 56 358 903
E-mail: regina@jupiter.ee
Europa, FSU, tent 86m3—120m3 Skype: Staatus
Jelena SIDOROVA
logistik
Tel.: +372 44 77 461
Mob.: +372 56 358 922
Europa, FSU, Skandinaavia, E-mail: jelena@jupiter.ee
külmikud, konteinerid 20DC-40HC Skype: Staatus
Stanislav PASTSEVSKI
tehniline direktor
Tel.: +372 44 77 467
Mob.: +372 56 358 904
E-mail: stanislav@jupiter.ee
Irina SHULJAK
Raamatupidaja
Tel.: +372 44 77 469
E-mail: irina@jupiter.ee
Galina KOVSHUN
statistikaosakonna juhataja
Tel.: +372 44 77 468
Mob.: +372 56 920 954
E-mail: galja@jupiter.ee
Ljudmila KUZMINA
pearaamatupidaja
Tel.: +372 44 77 466
E-mail: ljudmila@jupiter.ee
Skype: Staatus